Oddzwonić

Etapy uruchamiania

Udany start witryny swojego miasta!

Nasz zespół jest gotowy, aby cały proces otwierania franczyzy był prosty i przejrzysty-od pierwszej chwili kontaktu. Cały proces ma na celu utrzymanie Cię na dobrej drodze i bycie na bieżąco z Twoimi osiągnięciami.


Jak to się stanie?

CitySites
Uruchom stronę internetową miasta
Przekazujemy model biznesowy pracy
Dołączyć osobistego asystenta
Szkolimy Ciebie i pracowników
Eliminacja błędów
Regularnie aktualizujemy platformę

Twoja praca zaczyna się od tego etapu

Wy
Tworzenie działu sprzedaży i redakcji
Piszesz wiadomości o swoim mieście
Wypełnij sekcje informacjami
Sprzedawaj reklamy na stronie i w aplikacji

Jak wspieramy franczyzobiorców?

Jesteśmy z Tobą od samego początku.
W procesie otwierania witryny miasta zapewniamy pełne wsparcie. Nasz zespół CitySites Global jest tutaj, aby pomóc ci od uruchomienia witryny do nauki wszystkich niezbędnych umiejętności. Po otwarciu witryny konsultant biznesowy franczyzy podzieli się najlepszymi praktykami i nauczy Cię o naszym własnym programie CitySites.
Twój sukces jest nasza reputacja
Nasi franczyzobiorcy odnoszą sukcesy w tak szybkim tempie, ponieważ ich motywacja i osiągnięcia biznesowe są wzmacniane dzięki wsparciu, które im zapewniamy. Po pełnym zrozumieniu swoich celów doświadczony zespół z siedziby CitySites Global poprowadzi cię po drodze do stworzenia najlepszej strony miasta.
Doświadczenie, które są gotowe do dzielenia się
Nasz zespół jest w pełni zorientowany we wszystkich aspektach budowania udanego biznesu: dziennikarstwa, sprzedaży, technologii, marketingu. Są przygotowani do rozwiązywania wszelkich problemów, które masz podczas tworzenia i kontynuowania korzystania z serii CitySites Global.

Pomyłka

Zamów darmowy błąd w obliczeniach otwarcia witryny w Twojej okolicy