Oddzwonić

Cele (korzyści) biznesu

Zostań właścicielem udanego biznesu swojego miasta!

Zalety tej franczyzy

Doświadczenie zawodowe
Zostaniesz ostrzeżony o typowych błędach, aby ich uniknąć
Model nauczania
Od dawna marzysz o rozszerzeniu działalności, ale nie masz wystarczająco dużo czasu? Do Państwa dyspozycji jest internetowy uniwersytet z bazą wiedzy na temat tej działalności
Wsparcie biznesowe
Personal support-manager rozwija projekt z Tobą

Nie musisz wymyślać roweru!

Z większością problemów w naszym gotowym biznesie udało nam się już tysiąc razy przed tobą. Co więcej, całe to doświadczenie zostało już zapakowane w szczegółowy przewodnik, dostarczone zalecenia i opis ryzyka. Być może w końcu sam rozwiążesz problem, ale na pewno stracisz co najmniej czas, a może i pieniądze

Strona miasta następnego dnia
Od momentu zawarcia umowy i zapłaty za nią, do przekazania gotowej strony Miejskiej odbędzie się nie więcej niż 24 godziny.
Rozwinięta sieć miejsc miejskich
Partnerzy otrzymują pasywny dochód ze sprzedaży w sieci, możliwość bezpłatnego reklamowania swoich projektów w całej sieci witryn.
Franczyzy CitySites Global
Pomysł, aby dać klientom prawo do otwierania witryn okazał się niezwykle obiecujący-dziś ten format jest aktywnie rozwijany i znajduje coraz więcej fanów. Nie ma wątpliwości, że pomysł został pomyślnie wdrożony-coraz więcej miejsc miejskich otwiera się na całym świecie, a zespół profesjonalistów codziennie pracuje nad rozwojem sieci.
Unikalna monetyzacja
Na stronie i w aplikacji można umieścić do 10 rodzajów reklam. Przekazujemy techniki, skrypty i bazę potencjalnych klientów w Twoim mieście.
Sprawdzony model biznesowy
Model pracy franczyzy łatwo dostosowuje się do lokalnego rynku reklamowego i działa skutecznie nawet w kryzysie

O CitySites w liczbach

134 miasta
należą do sieci witryn miejskich
Ponad 4,1 mln
wizyty w sieci witryn miesięcznie
Ponad 10 lat
na rynku IT udoskonalamy miejską platformę internetową CitySites

feedback_form_business_goal_title