Oddzwonić

Co jest bardziej opłacalne: Franczyza lub projekt od podstaw

Kryteria Franczyza Footer logo Własny projekt
Koszt projektu 2600 € 5000 €
Okres przygotowania 1 miesiąc 8-18 miesięcy
Rozwój procesów biznesowych jest wliczony w cenę za dodatkową opłatą
Kampanie reklamowe jest wliczony w cenę za dodatkową opłatą
Szkolenie personelu Miesięczn konsultacje dotyczące projektu
Konsultacje dotyczące projektu są wliczone w cenę za dodatkową opłatą
Modernizacja witryny i aplikacji jest wliczone w cenę za dodatkową opłatą
Możliwość dodatkowego dochodu ze sprzedaży w całej sieci nie jest dostępna

Kompleksowe podejście

Naszym zadaniem jest wspieranie rozwoju biznesu naszych partnerów. Chętnie współpracujemy i w zależności od potrzeb oferujemy Państwu niezbędne narzędzia.
For a more accurate and complete business plan for your city, fill in the form on the right. lub skontaktuj się z naszym menedżerem franczyzy

Etapy uruchamiania

1. Zostawić
Skontaktuje się z Tobą menedżer i odpowie na wszystkie pytania
2. Uzyskaj wszystkie informacje
Menedżer wyśle Ci wszystkie niezbędne dokumenty
3. Zawrzyj umowę franczyzy
I zapłać ryczałt
4. Pobierz stronę internetową i aplikacje na Androida i iOS
W ciągu dnia przygotujemy stronę i aplikacje, a w ciągu miesiąca wypełnimy je podstawowymi informacjami
5. Zbadaj materiał
W wersji pudełkowej będziesz miał wskazówki dla kierownika i pracowników
6. Znajdź Biuro
Jest to warunek konieczny dla komfortowej pracy zespołu
7. Wybierz pracowników
Wyjaśnimy, jak to zrobić lub zrobimy wszystko za Ciebie
8. Otwórz stronę swojego miasta

Co otrzymasz

1. Biznes franczyzowy ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami
Strona miasta
Aplikacje mobilne na Androida i iOS
Indywidualny model biznesowy
Kurator projektu
Formularze sprawozdawcze
Pakiet umów do pracy z przyszłymi klientami
Instrukcje pracy i pracy
2. Dostęp online CitySites University
Materiały szkoleniowe dla menedżerów
Materiały szkoleniowe dla dziennikarzy
Materiały szkoleniowe dla menedżerów treści

Franczyza CitySites

Eksperci często doradzają początkującym przedsiębiorcom zakup franczyzy jako sposobu na rozpoczęcie własnej działalności przy jak najmniejszym ryzyku. Przez franczyzę rozumie się przeniesienie prawa do posługiwania się marką, czyli samą nazwą firmy. Ale możliwości nie ograniczają się do tego.

Franczyzodawca, czyli sprzedawca franczyzy, umożliwia kupującemu rozpoczęcie projektu - dostarcza mu technologie, usprawniony schemat biznesowy, zapewnia inną pomoc i wsparcie w promocji firmy. Dlatego zakup franczyzy jest uważany za najbardziej niezawodną opcję.

Nowe przedsięwzięcie od samego początku będzie cieszyło się dobrą opinią i wieloma możliwościami biznesowymi. W tym celu musisz uiścić opłatę wstępną i tantiemy, czyli procent sprzedaży. Ale zazwyczaj są one dużo niższe niż koszty związane z założeniem własnej firmy od podstaw.

Kupowanie franczyzy: kluczowe korzyści

Ekonomiści uważają, że zakup franczyzy dla małych firm jest szczególnie korzystny, ponieważ nie wymaga to dużych inwestycji. Ale ta opcja inwestycyjna ma i inne zalety:

  1. Prostota systemu jako całości. Franczyza jest idealna dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia biznesowego. Schemat biznesowy jest opracowywany z uwzględnieniem wszystkich możliwych ryzyk, już uwzględnia błędy popełnione w przeszłości, a na tym etapie działa bez zarzutu.
  2. Możliwość korzystania ze znanej marki cieszącej się dobrą opinią. Na przykład CitySites działa na rynku usług informacyjnych od 2008 roku, jej projekty są znane i odnoszą sukcesy, klienci mają do niej zaufanie. Rozpoczynając biznes od podstaw, przedsiębiorca musiałby poświęcić kilka lat, aby osiągnąć ten sam efekt.
  3. Wsparcie biznesowe. Z reguły franczyzodawca nie tylko przekazuje technologię i prawo do używania marki, ale także szkoli personel, udziela dodatkowych informacji, a nawet nadzoruje nowy projekt na określonych etapach jego rozwoju.

Kolejnym argumentem przemawiającym za kupnem franczyzy jest łatwy dostęp do kredytu. Jeśli przedsiębiorca będzie chciał dostać kredyt na rozpoczęcie od podstaw własnej działalności, bank odmówi mu. Jednak dobrze działająca franczyza daje znacznie większe szanse na współpracę. Ponadto franczyzodawca pomoże w opracowaniu biznesplanu.

Dlaczego warto kupić franczyzę w branży informacyjnej?

Wielu franczyzodawców oferuje gotowe usługi biznesowe. Ale cena franczyzy i inne koszty prowadzenia biznesu są dość wysokie. Inną rzeczą jest opłacalny program oparty na świadczeniu usług informacyjnych w Internecie. Nie wymaga dużych zasobów materialnych, a jednocześnie jest jednym z najbardziej perspektywicznych obszarów biznesu. Nawet w Ukrainie, czasie kryzysu gospodarczego i surowych kwarantannowych ograniczeń ten biznes nie tylko nie ucierpiał, ale także wykazał dobre wskaźniki wzrostu.

Co oferuje kompania CitySites

Jeżeli przedsiębiorca jest zainteresowany tanią franczyzą, warto przyjrzeć się bliżej ofercie marki CitySites, która istnieje na rynku od 2008 roku. Pakiet oferty zawiera stronę internetową miasta oraz aplikację mobilną, która powiela jej zawartość i jest rozwijana dla iOS oraz Android.

Takie portale internetowe będą interesujące dla użytkowników z wielu różnych grup. Katalog serwisu zawiera 17 działów tematycznych, które przyciągają zarówno zwykłych użytkowników, jak i reklamodawców.

To rentowna franczyza o niskim ryzyku. Ma również inne zalety, do których należą:

  1. Dobrze funkcjonujący schemat biznesowy - w tym czasie powstało ponad 150 witryn w różnych miastach i krajach świata, wszystkie z powodzeniem działają do dziś.
  2. Niska cena za franczyzę. Koszty początkowe wynoszą około 7 000 USD. Ponadto firma pobiera niewielki procent opłaty licencyjnej.
  3. Szybki zwrot inwestycji w projekt - w ciągu 9-12 miesięcy.
  4. Stałe wsparcie techniczne i nadzór na wszystkich etapach realizacji projektu.
  5. Możliwość korzystania z usług reklamowych wszystkich stron miejskich działających w ramach tej franczyzy.

Jednocześnie wysoka rentowność i niskie ryzyko sprawiają, że zakup tej franczyzy jest idealną opcją dla tych, którzy wcześniej nie próbowali swoich sił w branży informacyjnego biznesu.

Zainteresowany franczyzy?